Jaki jest sens Akupunktury kosmetycznej i na czym polega jej przewaga.

Współczesna kosmetyka nie powinna ograniczać się do tradycyjnego podejścia, gdzie problemy  rozwiązuje się użyciem odpowiedniego kosmetyku i standardowych działań fizykalnych. Wyniki tych zabiegów często są doraźne i przemijające.

Nowoczesne podejście do kosmetyki powinno być niestereotypowe i kompleksowe. Łączyć ze sobą elementy: suplementacji, indywidualnej  pielęgnacji, zdrowego stylu życia,  fantastycznej jakości kosmetyków, nowych technologi i  starożytnych, sprawdzonych technik przywracania równowagi skórze. To jest właśnie przewaga akupunktury kosmetycznej. W naturalny sposób pomaga przywrócić ważny stan równowagi skóry. Działa dobrze, naturalnie i nieinwazyjnie (jak medycyna estetyczna, która tą równowagę narusza). świetnie sprawdza się ona w problemach trądziku młodzieńczego, różowatego  i  problemach starzenia się skóry.

Akupunktura kosmetyczna pomaga w:

  • Redukcji zmarszczek w naturalny sposób
  • Spowolnieniu procesów starzenia bezinwazyjnie
  • Ujędrnieniu skóry poddanej zabiegowi
  • Poprawie napięcia skóry
  • Poprawie poziomu kolagenu
  • Poprawie mikrokrążenia i metabolizmu komórek
  • Uruchomieniu  naturalnych  sił naprawczych  organizmu, co może być  pomocne również przy trądziku
  • Regeneracji skóry, która jest zmęczona i osłabiona.
  •  Zrelaksowaniu się. Wbrew pozorom zabieg jest bardzo relaksujący

Jak wszystkie zabiegi i ten ma przeciwwskazania, zobacz je koniecznie: Przeciwwskazania do akupunktury kosmetycznej

Akupunktura kosmetyczna  połączona z wiedzą i doświadczeniem dobrego fachowca  w kosmetyce twarzy może dać niesamowite efekty. (Najlepsze są w połączeniu kilku zabiegów z różnych dziedzin i holistyczne działanie na skórę).

Zabiegi należy wykonywać w serii. To, jak szybko skóra będzie reagowała na zabieg zależy od zaawansowania zmian i innych czynników (m.in. zaangażowania klienta ). Bierzemy pod uwagę wiek, tryb życia, sposób odżywiania. Niewystarczająca, niewłaściwa pielęgnacja skóry, szkodliwe działanie środowiska, zanieczyszczenia, makijaż , nałogi, stres, przemęczenie, zła dieta to czynniki które wymuszają znacznie większą ilość zabiegów, aby otrzymać zamierzony efekt.

Wszystkie  informacje,  zamieszczane na tej stronie mają charakter informacyjny i edukacyjny, a nie konsultacyjny i nie mogą zastąpić porady lekarza medycyny . Stan zdrowia zawsze należy konsultować z lekarzem. Za skutki nieprawidłowego i nieodpowiedniego zastosowania przedstawionych tu informacji autorka nie ponosi odpowiedzialności.